||

Wycieczka dydaktyczna do Hotelu Ruben w Zielonej Górze

 

W dniu 20 października uczniowie z klas 1TC, 3TC, 4TC i 5TC wzięli udział w wycieczce dydaktycznej do czterogwiazdkowego Hotelu Ruben w Zielonej Górze.

Na miejscu czekała na nas przemiła Pani Joanna Sumińska z Działu Sprzedaży i Marketingu, która z wielką pasją i zaangażowaniem zapoznała naszych uczniów z tajnikami funkcjonowania Hotelu Ruben.

Do dyspozycji gości Ruben Hotel znajdują się aż 94 przestronne i nowocześnie urządzone pokoje hotelowe oraz 7 nowych Apartamentów z aneksem kuchennym i przestrzennymi pokojami, w których został zachowany historyczny charakter budynku w Srebrnej Górze.

Oprowadzono nas nie tylko po niezwykłych pomieszczeniach hotelowych, ale również zostaliśmy bliżej zaznajomieni z pracą i funkcjonowaniem na co dzień hotelu oraz gastronomii.

Zwiedziliśmy również:
– Restaurację dedykowaną zarówno dla gościa indywidualnego jak i biznesowego;
– 4 duże i przestronne sale konferencyjne;
– Strefę relaksu, a w niej dostępne dla każdego Gościa Hotelowego sauny, jacuzzi, pokój relaksacyjny oraz siłownia;
– Srebrną Górę – wyjątkowe miejsce w zabytkowej Wytwórni win i winiaków braci Mannigel, powstałej w 1860/61 roku. Cały obiekt został poddany rewitalizacji i oddany do użytku w roku 2022 i uhonorowany prestiżową nagrodą „Lubuski Mister Budowy”. Srebrna Góra jest to kompleks składający się z restauracji, kawiarni, piwnicy winiarskiej, winiarni oraz sal pełniących funkcje konferencyjne i okolicznościowe.

Dzięki takim wyjazdom nasi uczniowie mogą zgłębić swoją dotychczasową wiedzę zawodową.

Urszula Landyszkowska,
Sylwia Białobrzycka,
Jolanta Filocha – Majewska

no images were found

Podobne wpisy