Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – zostań wolnotariuszem !

Zgłoszenia do 8.12.2023.
Osoby chętne do kwestowania proszę zgłosić się do gabinetu psychologa („Czerwona Szkoła”, gab. nr 1).

19.12.2025 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie stypendium Prezesa Rady Ministrów.Z dumą informujemy, że nasz uczeń Jakub Strzelecki z klasy 5TB (technik logistyk) znalazł się w gronie stypendystów i otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce oraz realizacji kolejnych ambitnych celów! Opiekun Klaudia Napierała
Przed wakacjami został ogłoszony konkurs „Logistyczne migawki”.Zadanie uczestników polegało na samodzielnym wykonaniu fotografii o tematyce logistycznej. Celem była promocja szeroko pojętej kreatywności i sztuki fotograficznej oraz upowszechnianie działań związanych z branżą TSL. Wybór kontekstu, przedmiotu pracy czy fotografowanych obiektów należał do autora. Mogły to być wyłącznie fotografie autorskie, wykonane zarówno w Polsce, jak i zagranicą….
5 Listopada mieliśmy przyjemność gościć Panie Annę Komar oraz Joannę Perczak – przedstawicielki fundacji OnkoCafe Razem lepiej. W spotkaniu, prowadzonego w formie warsztatów, wzięły udział uczennice z klas 2 TB, 2TD, 3TB, 3TE, 4TC, 5TC. Celem zajęć było uświadomienie młodzieży, jak ważna jest profilaktyka raka piersi.Warsztaty podzielone były na dwie części. W części teoretycznej panie…
Tegoroczna absolwentka Technikum Mechatronicznego Alicja Baraniecka została laureatem stypendium Fundacji na rzecz Rozwoju Zachodnioomorskiego i otrzymała 25.000 zł. Jest to docenienie ogromnego zaangażowania we własny rozwój, a także na rzecz społeczeństwa. GRATULUJEMY !!!
Kolejne sukcesy twórcze w CKZiU 🥇🏆🎨Uczennice: Anastasiia (klasa 2TB) zdobyła pierwsze miejsce, a Lena (klasa 1TA )wyróżnienie w konkursie plastycznym „Dzieciństwo bez przemocy” w kategorii wiekowej 13–19 lat. Ich prace wyróżniły się oryginalnym ujęciem tematu. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć twórczych.
Dnia 26.03.2024 odbyły się Targi Edukacyjne, zorganizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze. W przedsięwzięciu wzięli udział przedstawiciele licznych szkół ponadpodstawowych, kształcących w rozmaitych zawodach. Nasza szkoła zaprezentowała dwa zawody: technik informatyk oraz technik usług gastronomicznych. Uczniowie wraz z nauczycielem zawodu, panem Marcinem Kotelukiem prezentowali zainteresowanym ósmoklasistom pracę drukarki 3D. Duże zainteresowanie budziły pokazy…