Nasz były uczeń Mistrzem Polski
19 – letni Daniel Bojko, były uczeń CKZiU, został Mistrzem Polski w wyciskaniu sztangi w pozycji leżącej. Ustanowił tym samym nowy rekord Polski wynoszący 217,5 kg. Swoją sportową przygodę rozpoczął 1,5 roku temu. Zaczął chodzić na siłownię, by poprawić swoją sylwetkę. Początki były niewinne, a dziś Daniel dołączył do grona Mistrzów Daniel odwiedził naszą szkołę,…