Zjawiskowe Włochy

Uczniowie z klas 3TB, 3 TC, 3TD, 4 TB i 4 TF odwiedzili urokliwe zakątki Italii🇮🇹
Spacerowaliśmy po klimatycznych uliczkach miasta na wodzie – Wencji. San Marino urzekło nas klimatem średniowiecznym oraz widokami, które zapierały dech😍Rzym przywitał nas słoneczną pogodą oraz bogatą historią i pięknymi zabytkami. Wisienką na torcie była Florencja – kolebka renesansu. Spacerowaliśmy tymi samymi uliczkami, po których chodzili Michał Anioł, Leonardo da Vinci czy Dante Alighieri. Zrobiło to na wszystkich ogromne wrażenie.
Poznaliśmy historię Włoch, zwyczaje kulinarne oraz mentalność mieszkańców. Smakowaliśmy ich specjały- makarony i pizzę.
Był to cudowny czas wspólnych rozmów i mnóstwa śmiechu. Mamy nadzieję, że te wspomnienia zostaną z nami na długo😍
A teraz bohaterowie tego wyjazdu – nasza wspaniała Młodzież, z którą można jechać na koniec świata…

Podobne wpisy