|

Wojewódzkie Targi Edukacyjne

Dnia 26.03.2024 odbyły się Targi Edukacyjne, zorganizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze. W przedsięwzięciu wzięli udział przedstawiciele licznych szkół ponadpodstawowych, kształcących w rozmaitych zawodach.

Nasza szkoła zaprezentowała dwa zawody: technik informatyk oraz technik usług gastronomicznych. Uczniowie wraz z nauczycielem zawodu, panem Marcinem Kotelukiem prezentowali zainteresowanym ósmoklasistom pracę drukarki 3D. Duże zainteresowanie budziły pokazy kulinarne w wykonaniu uczennic technikum usług gastronomicznych oraz szkoły branżowej pod kierunkiem pana Wojciecha Kouhana- tym większe, że efekty pokazu można było degustować. Ojjjj smakowało!

Na scenie wystąpił dwukrotnie nasz szkolny teatr, pokazując przedstawienie ,,Atlas uczniów”, przygotowane pod kierunkiem pani Klaudii Andrasiak i Ewy Hołub-Aboulker. Chociaż warunki do występu scenicznego nie były komfortowe, młodzi aktorzy spisali się dobrze jak zawsze.

Wystąpienie na targach to jedynie przedsmak różnorodności z jaką zetknie się kandydat do naszej szkoły. Przyjdźcie do nas, do CKZiU i dowiedzcie się więcej, zobaczcie, jak wygląda szkoła, czego można się nauczyć? Atmosfery szkoły nie przekaże żadna ulotka informacyjna, by ją poczuć, trzeba tu przyjść. Zapraszamy!

Podobne wpisy