||

Księgowość w źródłach archiwalnych

27 kwietnia ekonomiści naszej szkoły brali udział w zajęciach „Księgowość w źródłach archiwalnych”, które prowadzili Pan Paweł Kalisz oraz Pan Grzegorz Ostrowski.

Podczas zajęć zwiedziliśmy czytelnie oraz magazyn archiwum a także zobaczyliśmy w jaki sposób odnawia się dokumenty oraz jak się je kataloguje. Mieliśmy też przyjemność zobaczyć archiwalne dokumenty z XIV,XV i XVI wieku. Obejrzeliśmy również film o miastach naszego województwa z lat 1956-1962.

Lidia Fiedorowicz
Ligia Przybysz

Podobne wpisy