Sprawozdanie z realizacji konkursów i olimpiad w ZSP w Sulechowie w roku szkolnym 2012/2013
 

Lp.
Nazwa konkursu, olimpiady
Nauczyciel
prowadzący
Uczniowie biorący udział-zajęte miejsca
1. Olimpiada Przedsiębiorczości Ligia Przybysz Etap szkolny 39 osób
I m-ce Honorata Zając IV TBE-
II m-ce Michał Nieciecki II ZAC
III m-ce Natalia Woś III LA
2. V Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Krystyna Kozyra Etap szkolny 25 uczniów
I m-ce Patrycja Serafinowska kl.IV TF – zakwalifikowana do zawodów okręgowych
II m-ce Damian Laskowiak kl. II TF
III m-ce Jakub Naskręt II TF
3. Mistrz Wiedzy Hotelarskiej Jolanta Filocha-Majewska
Małgorzata Rudnikowska
Etap szkolny 42 uczniów

I m-ce Magdalena Barłożewska kl.IV TD
II m-ce Paulina Gozdur kl. III TD
III m-ce Monika Tomaszewska kl. IV TD
Wyróżnienia Angelika Grochalska kl. IV TD
Monika Wienke kl. IV TD

4. Olimpiada Wiedzy o Hotelarswie Jolanta Filocha-Majewska 2 uczniów
Monika Tomaszewska kl. IV TD
zakwalifikowana do zawodów okręgowych
Angelika Grochalska kl. IV TD
5. V Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna Krystyna Kozyra Etap szkolny 25 uczniów
I m-cePatrycja Serafinowska kl. IV TF
zakwalifikowana do zawodów okręgowych
II m-ceDamian Laskowiak kl. II TF
III m-ceJakub Naskręt kl. II TF
6. VII Konkurs Informatyczny „Bóbr” Renata Domagalska
Agnieszka Mleczkowska
Etap szkolny 25 uczniów
I m-ce Miłosz Świerczewski kl. III TA
I m-ce Paweł Adamski kl. III TA
I m-ce Sebastian Łaciński kl. III TA
III m-ce Bartosz Mędluk kl. III TA

 

Osiągnięcia sportowe w ZSP w Sulechowie w roku szkolnym 2012/2013
Mistrzostwa Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
 

Lp.
Nazwa konkursu, olimpiady
Nauczyciel prowadzący
Uczniowie biorący udział-zajęte miejsca
1. Piłka siatkowa dziewcząt Paweł Strojek Etap powiatowy II m-ce
1. Lubera Katarzyna
2. Pawlak Joanna
3. Reich Marzena
4. Trych Agnieszka
5. Rybińska Wiktoria
6. Szewcyzk Natalia
2. Piłka siatkowa chłopców Marta Pająk Etap powiatowy I m-ce
1. Olejniczk Filip
2. Jedliński Rałał
3. Bączkiewicz Bartek
4. Sroka Michał
5. Niewiadomski Dawid
6. Chałupka Damian
7. Bajor Marcin
8. Dura Krystian
9. Piechciński Michał
3. Piłka ręczna chłopców Marta Pająk Etap powiatowy II m-ce
1. Koszelowski Karol
2. Stelmaszyński Mateusz
3. Hryszkiewicz Marek
4. Markowski Maciek
5. Niewiadomski Dawid
6. Jedliński Rałał
7. Ponol Mateusz
8. Kilian Dominik
9. Olejniczk Filip
10. Zając Tomasz
11. Zając Nikodem
12. Dura Krystian
13. Bieszczak Bartłomiej
4. Unihokej dziewcząt Paweł Strojek Etap powiatowy II m-ce
1. Rybińska Wiktoria
2. Jakimiak Weronika
3. Sienkiewicz Barbara
4. Małycha Patrycja
5. Lejsa Joanna
6. Zabłocka Paulina
7. Brzostowska Natalia
8. Reich Marzena
9. Omieczyńka Anna
10. Szczuska Agnieszka
11. Markiewicz Hanna
5. Piłka ręczna dziewcząt Anna Smolik Etap powiatowy II m-ce
1. Rybińska Wiktoria
2. Pawlak Joanna
3. Brzostowska Natalia
4. Wiśniewska Elwira
5. Jedlińska Angelika
6. Markiewicz Hanna
7. Michura Ewelina
8. Olszewska Malwina
9. Sroga Monika
6. Unihokej chłopców Renata Chwin Etap powiatowy I m-ce
1. Chutkowski Marcin
2. Szmańda Oskar
3. De Serio Alberto
4. Wodka Jakub
5. Dura Piotr
6. Kaptur Paweł
7. Piątek Jakub
7. Badminton chłopcy Marta Pająk Etap powiatowy II m-ce
1. Małycha Daniel
2. Nadobnik Mateusz
8. Badminton dziewczęta Marta Pająk Etap powiatowy II m-ce
1. Markiewicz Hanna
2. Łobaszewska Oliwia
3. Zembrowska Justyna
9. Piłka koszykowa chłopcy Roman Grześkowiak Etap powiatowy I m-ce
1. Kupski Marek
2. Laszczak Marcin
3. Głowienkowski Dawid
4. Kulawik Micheasz
5. Niewiadomski Dawid
6. Pobol Mateusz
7. Śledź Adam
8. Rujeski Mateusz
9. Bilski Marian
10. Piłka koszykowa dziewczęta Gąsiewska Agnieszka Etap powiatowy III m-ce
1. Zając Honorata
2. Kokocińska Izabela
3. Jaworska Natalia
4. Majda Natalia
5. Małycha Patrycja
6. Ćwirko Ada
7. Horobowa Dagmara
8. Brzostowska Natalia
9. Markiewicz Hanna
10. Zabłocka Paulina

Opracowala Renata Domagalska