KONCERT 12 TENORÓW

25 kwietnia 2019 o godz. 19:00
Hala CRS,  ul. Sulechowska 41, Zielona Góra

Międzynarodowa grupa The 12 Tenors już od ponad 10 lat koncertuje na scenach całego świata. Jesienią każdego roku artyści wyruszają w trasę koncertową, podczas której grają ponad 100 koncertów w Europie, jak również w Ameryce i Azji. Magnetyzują widownię wysokiej klasy wirtuozerią, wdziękiem i humorem. Ich koncerty burzą wszelkie stereotypy na temat klasycznej muzyki wokalnej. Podczas występów muzycy prezentują zróżnicowany, szeroki wachlarz utworów i dosłownie porywają widownię z krzeseł. Są nie tylko świetnie wyszkolonymi, ogromnie utalentowanymi wokalistami, ale też tancerzami i konferansjerami. Takie połączenie gwarantuje wspaniale spędzony wieczór, o którym pamięta się przez długi czas.

Podczas koncertu The 12 Tenors będzie można usłyszeć zarówno najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty oper, jak i aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych. Tenorzy wykonają największe hity m.in.: Michaela Jacksona, Beatlesów, Queen, Leonarda Cohena, Bryana Adamsa, Prince, Bon Jovi czy Robbie Williamsa.

Koncert trwa 2:10 (z przerwą).

Zapisy do 4 lutego 2019 r.


Wyjazd do Filharmonii

Komisja Socjalna informuje, że istnieje możliwość wyjazdu na komedię pomyłek „Weekend z R.” 25 lutego godz 19.00 Filharmonia Zielonogórska więcej informacji o spektaklu znajduje się w pokojach nauczycielskich oraz w sekretariacie. Prosimy zainteresowane osoby o zapisy do dnia 01.02.2019r. Istnieje możliwość dofinansowania.

Szczegóły spektaklu


DOKUMENTY:
Wniosek o dofinansowanie
Oświadczenie