Święta Bożego Narodzenia, to dla większości piękny, magiczny okres radości, miłości, atmosfery rodzinnej i prezentów. Jest to też czas, w którym szczególnie pamiętamy o tych osobach, dla których święta są wyjątkowo trudne; o samotnych, starszych i schorowanych. W tym roku, ze względu na epidemię, nie mogliśmy zorganizować wspólnego kolędowania i kawiarenki, dlatego tak jak mogliśmy, tak przygotowaliśmy paczki świąteczne.

DZIĘKUJEMY !!!
Dziękujemy Dyrekcji,
Dziękujemy Klasom: 1TD, 1BC, 2TA, 2TM, 4TL,
Dziękujemy uczniom z klas: 2TEZ – Jessice Piątek, Wiktorii Szukała, Wiktorii Kwiatkowskiej, Nikoli Kaczyńskiej, Nikoli Maciejewskiej, Weronice Jagos, Julii Tomaszewskiej, Angelice Piweckiej, Wiktorii Bancewicz, Karolinie Figura, Julii Pełka, Oskarowi Bandosz z 2TD, Nikoli Szypowskiej z 2BA, Wiktorii Szymańczuk z 2TC i Karolina Michalak z 1BC.
Dziękujemy Nauczycielom: p. Małgorzacie Nocuń, p. Halinie Pacyna, p. Grażynie Mackiewicz, p. Agacie Kostyszyn, p. Justynie Kozłowskiej, p. Renacie Domagalskiej, p. Marcinowi Koteluk,
Dziękujemy Rodzicom: p. Izabelli Lee, p. Agnieszce Rączak, p. Joannie Zamiara,
Dziękujemy ludziom dobrej woli za dar serca: p. Anecie Runiec, p. Jolancie i Kamili Andruszkiewicz, p. Sylwii Białeckiej, p. Aleksandzre A., p. Renacie J.
Dziękujemy Pracownikom Szkoły: p. Katarzynie Pasek, p. Beacie Konior, p. Violettcie Wiśniewskiej,

Z Waszą pomocą przygotowaliśmy 18 paczek dla Seniorów, 3 paczki dla naszych uczniów i 4 paczki dla dzieci.

Dziękujemy Adzie Puto za pomoc w zakupach i pakowaniu paczek!!!
Dziękujemy p. Woźnym za ustawienie szopki na szkolnym korytarzu.

Wszystkim za wszystko SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Opiekunowie Akcji: p. Małgorzata N., p. Halina P. i p. Małgorzata Ł.