W listopadzie, nauczyciele wychowania fizycznego w czasie zdalnych lekcji, przeprowadzili odłożony z wiosny plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca szkoły CKZiU w Sulechowie. Ideą konkursu było docenienie uczniów, których pasją jest sport. Rywalizowali oni nie tylko w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży ale także zajmują się sportem na co dzień w swoim środowisku.

W czasie zajęć nauczyciele wychowania fizycznego przedstawili sylwetki 10 dziewcząt i 10 chłopców najbardziej zaangażowanych w sportowe życie CKZiU w Sulechowie. Wyłonieni oni zostali po podsumowaniu zeszłorocznych zmagań sportowych naszej szkoły i po zasięgnięciu opinii szerokiego grona uczniów. Po zapoznaniu się z dorobkiem sportowym kandydatów, każdy uczeń oddawał głos na wybraną przez siebie osobę.

W plebiscycie wzięło udział około 450 uczniów. Konkurs był bardzo zacięty a wyniki zmieniały się po każdym głosowaniu poszczególnych klas. Do samego końca nie było zdecydowanego faworyta. Po komisyjnym podliczeniu głosów wśród dziewcząt w pierwszej trójce znalazły się:
I miejsce – Kubiak Karolina 3 TEL 79 głosów
II miejsce – Markuc Roksana 2 TEZ 70 głosów
III miejsce – Fiołka Wiktoria 2 TC 55 głosów

Natomiast w rywalizacji chłopców wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce – Lustig Gracjan 2 TB 69 głosów
II miejsce – Kucharski Bartłomiej 3 BB 65 głosów
III miejsce – Gronek Mateusz (absolwent – klasa 4TM) 60 głosów

Zwycięzcą Plebiscytu serdecznie gratulujemy, a ta nasza wspólna zabawa mamy nadzieję, że zachęci innych do włączenia się w sportowe życie naszej szkoły.

Pozdrawiamy nauczyciele wychowania fizycznego.