14 lutego w naszej szkole świętowaliśmy Walentynki. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Za sprawą naszych uczniów oraz ich przyjaciół spoza szkoły zorganizowaliśmy Kawiarenkę Walentynkową, a dochód ze sprzedaży słodkości przeznaczymy na leczenie i rehabilitację Nikodema Porządki, który uległ wypadkowi. W klubie Żak stworzyliśmy klimat kawiarenki. Młodzież zadbała o odpowiedni wystrój. Wolontariusze zapewnili przepyszne ciasta. Bardzo chcielibyśmy podziękować młodzieży i rodzicom, którzy upiekli smakołyki😊😊😊 Bez Was nie byłoby tego przedsięwzięcia.

Dziękujemy osobom obsługującym stoisko oraz kupującym. Dzięki wsparciu dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły oraz naszych kochanych uczniów udało nam się sprzedać praktycznie wszystko. Okazaliście naprawdę wielkie serce oraz solidarność z Nikodemem.

Dziękujemy !

Oprócz tego każdy mógł skorzystać z Poczty Walentynkowej i wysłać Walentynkę ❤❤❤ Kartki były systematycznie roznoszone i sprawiły wiele radości. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy za wsparcie !

W kawiarence walentynkowej uczniowie mogli także wysłać Walentynkę szkole – czyli wyrazić swoje oczekiwania wobec szkoły w postaci ankiety.