Ponad 24,5 tyś metrów przestrzeni wystawienniczej w 5 pawilonach zgromadziło 500 wystawców, którzy zaprezentowali 450 nowości w ramach Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania – TAROPAK. To wszystko zobaczyli młodzi logistycy z CKZiU z klas 4TL, 3TL, 2TL podczas wyjazdu 4 października do Poznania.

TAROPAK to największe kompleksowe targi organizowane co dwa lata w naszym kraju, podczas których prezentowane są wszystkie gałęzie branży opakowań: od szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania. Swoim zakresem obejmują także transport wewnętrzny, logistykę, magazynowanie i wyposażenie magazynów, spedycję oraz konfekcjonowanie pakowania. Targi odwiedzają producenci i dystrybutorzy reprezentujący większość gałęzi przemysłu, a także przedstawiciele firm spedycyjnych i transportowych, hurtowni, firm przeładunkowych, magazynów i parków logistycznych. To zawsze okazja do wymiany doświadczeń, uważnych obserwacji i poznawania nowych trendów. To czas, kiedy najważniejszy jest dobry, unikalny produkt, który staje się kluczem do sukcesu w pracy logistyka.

Harmonogram spotkania obejmował miniwarsztaty, prelekcje prowadzone przez ekspertów z firm produkujących nowości logistyczne oraz zwiedzanie ekspozycji targów z przewodnikiem.

Na pewno wrócimy na targi za 2 lata.
Opiekunowie: J. Kozłowska, L. Przybysz