OOL
  • 1 grudnia bieżącego roku 534 uczniów z całej Polski wzięło udział w zawodach okręgowych X Jubileuszowej Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.
  • Komitet Naukowy Olimpiady przygotował 25 niełatwych pytań testowych wielokrotnego wyboru z produkcji, dystrybucji, transportu, spedycji.
  • Naszą szkołę reprezentowali Klaudia Rejmak, Martyna Szewczyk i Filip Burdan.
  • Poza Poznaniem zawody okręgowe odbyły się w Toruniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Ostrowcu Świętokrzyskim, Łukowie, Olsztynie, Gliwicach, Słupsku. Punktualnie o godz. 11:00 uczestnicy przystąpili do rywalizacji o finał.
  • Najlepsi w zawodach okręgowych zakwalifikują się do finału Olimpiady, który odbędzie się 2 marca 2018 roku w siedzibie WSL w Poznaniu.
  • Wyniki już 15 grudnia i wtedy dowiemy się, kto dostał się do ścisłego, krajowego finału.
    Trzymamy kciuki za naszych zawodników. Życzymy im, żeby włączyli się do walki o indeksy Wyższej Szkoły Logistyki. POWODZENIA!!!