W czwartek, 27 kwietnia, uczniowie Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 3 z Sulechowa odwiedzili naszą szkołę. Młodzież brała udział w międzyszkolnym konkursie „Symulacja Działalności Gospodarczej” pod patronatem Starosty Zielonogórskiego Dariusza Wróblewskiego. Celem konkursu było zapoznanie młodzieży z zasadami prowadzenia przedsiębiorstwa produkcyjnego na rynku. W trakcie zabawy gimnazjaliści mogli poznać zasady prowadzenia własnej firmy. Zwycięzcami została młodzież ucząca się w Gimnazjum nr 3:  Wiktoria Dmytruk, Olimpia Świtalska, Patrycja Cieślak oraz Zofia Gromiec.

Konkurs odbywa się w naszej szkole kolejny rok i cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród młodzieży gimnazjum. Uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie.

Organizatorzy:  Lidia Fiedorowicz, Ligia Przybysz, Uczniowie klasy 1TE