„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić” Menander

Osiągnąć sukces w życiu to wyzwanie, ale i marzenie każdego człowieka. Spełnienie pragnień i zwycięstwo jest milowym krokiem na trudnej drodze ku przyszłości.

Jako uczeń kl. 4TL miałem okazję przekonać się, co to znaczy być na szczycie i zostać finalistą prestiżowej VIII i IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. To wyjątkowe osiągnięcie zawdzięczam moim przewodniczkom w zdobywaniu wiedzy – nauczycielkom z Zespołu Przedmiotów Logistycznych.

Swoje serdeczne podziękowanie za ogromną, trudną i cierpliwą pracę oraz czas poświęcony na przygotowanie mnie do zawodowych konkurencji na szczeblu ogólnopolskim, kieruje Paniom, którym zawdzięczam swój podwójny życiowy sukces. Szczególnie Pani Krystynie Kozyrze, która poświęciła wiele godzin swojego prywatnego czasu na pomoc w żmudnych przygotowaniach oraz wspierała mnie na każdym etapie zmagań podczas uczestnictwa w wyżej wymienionych konkurach.

To Panie pozwoliły mi odkryć dziedzinę, w której jestem najlepszy i skutecznie przekonały, że można zrobić więcej, niż się spodziewamy. Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować i życzyć dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Krzysztof Modrzejewski 4TL