pdb

paczkadlabohatera„Oni walczyli o naszą wolność, podziękujmy im za to.” Tymi słowami można opisać cel akcji „Paczka dla bohatera”. „Paczka” jest akcją ogólnopolską i organizuje się ją już po raz szósty. Celem akcji jest pomoc kombatantom II Wojny Światowej. W ramach akcji zbierana jest żywność i artykuły chemiczne, które zostaną kombatantom. Taka pamięć i pomoc z Waszej i naszej strony jest dla Nich niezmiernie ważna i potrzebna, a radość, jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania.
Zbiórka trwa od 11 listopada do 17 grudnia. Wspólnie z nami działa 5 Lubuski Pułk Artylerii, KS Lech Sulechów, 4 Zielonogórski Pułk Przeciwlotniczy oraz Zespół Szkół w Przemęcie.
Zbieramy produkty z długim terminem przydatności np: herbata, kawa, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury, konserwy, płatki śniadaniowe, śledzie w puszkach, kakao, syropy, witaminy, itp. Zbieramy również artykuły chemiczne i do higieny np: kremy, szampony, płyny do kąpieli, sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, pasta do zębów, środki czystości itp. Zwracamy się też z wielką prośbą o kartki z życzeniami świątecznymi dla naszych Bohaterów, które dołączymy do paczek. Wszystkie wymienione produkty należy przynosić do pani Katarzyny Ziobrowskiej.