13 października 2016 roku nasz szkolny kabaret Kawfka miał przyjemność wystąpić dla mieszkańców Domów Pomocy Społecznej w Bełczu i Trzebiechowie z okazji Tygodnia Seniora. Młodzież zaprezentowała przygotowany ostatnio program kabaretowy ,,Wywiadówka”. Dla seniorów były to upragnione chwile rozrywki  i sposobność, by choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu i monotonii dnia codziennego. Gra aktorska naszych ,,kabareciarzy”  oraz talent wokalny Mariki spotkały się z uznaniem mieszkańców i pracowników DPS. Dla naszych uczniów to nie tylko kolejne doświadczenie sceniczne, ale również chwile budzenia wrażliwości na potrzeby starszych i niepełnosprawnych. ,,Czuję już dziś potrzebę powrotu do tego miejsca” – mówił jeden z naszych uczniów wyjeżdżając, zachęcony zaproszeniem pracowników do wolontariatu.

            Tym razem kabaret pod opieką Ewy Hołub-Aboulker i Katarzyny Ziobrowskiej (pani Katarzyna w podwójnej roli  opiekuna i aktorki) wystąpił w poszerzonym składzie:

Dominik Chołuj, Sebastian Lisowski, Mateusz Kaczmarzewski, Kaja Marczak, Patryk Krzywy, Radosław Pełka, Adam Sarbok oraz Marika Hyża.