1z10

21 września odbył się teleturniej „Jeden z dziesięciu”  dla uczniów z  klasy IV TL, którzy zmagali się z pytaniami z zakresu trzeciej kwalifikacji – imprezy masowe.Gracze mieli po trzy szanse. Każdemu z nich nauczyciel zadawał pytania. Za jedną złą odpowiedź, lub jej brak, zawodnik tracił jedną szansę. Trzy błędy eliminowały uczestnika z gry.

Gra toczyła się do momentu, gdy na polu walki pozostało trzech zawodników.  W fazie finału trzej jego uczestnicy odpowiadali wskazując siebie lub przeciwnika. Wygrywał ten, kto do końca gry odpowiadał na wszystkie pytania prawidłowo.

Zwyciężczynią została Aleksandra Andrzejewska  – serdecznie gratulujemy. Nagrody ufundowała Dyrekcja CKZiU.

Pytania, z jakimi musieli zmierzyć sie uczniowie dotyczyły organizacji imprez masowych. Młodzi logistycy musieli wykazać się wiedzą na temat obowiązków organizatora, bezpieczeństwa w trakcie imprezy, wymagań kwalifikacyjnych członków służb porządkowych i informacyjnych, środków ochrony fizycznej stosowanych podczas imprez masowych, zagrożeń, postępowań w sytuacjach kryzysowych, współpracy podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo itp.

                                                                                                  Justyna Kozłowska