1 grudnia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze odbyły się zawody okręgowe VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Naszą szkołę reprezentował BARTOSZ KULECZKA i KRZYSZTOF MODRZEJEWSKI z klasy III TL. Poza Zieloną Górą zawody okręgowe odbywały się w Krakowie, Łodzi, Ostrowcu Świętokrzyskim, Łomży, Opolu, Poznaniu, Tczewie. Punktualnie o godz. 11:00,  587 uczniów ze 149 szkół w całej Polsce,  przystąpiło do rywalizacji o finał. Rozwiązywali test wielokrotnego wyboru, przygotowany przez Komitet Naukowy Olimpiady przy Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.  Uczniowie musieli wykazać się bardzo szeroką i szczegółową wiedzą, szczególnie z zarządzania zapasami. Na odpowiedź na 25 pytań (zadań) mieli 75 minut. Zdający m.in. ustalali wielkość zapasu zabezpieczającego
w magazynie centralnym, poziom zapasu maksymalnego, planowali wielkość produkcji.

     Najlepsi w zawodach okręgowych zakwalifikują się do finału Olimpiady, który odbędzie się 4 marca 2016 r. w siedzibie WSL w Poznaniu.

Trzymamy kciuki za naszych zawodników. Życzymy im, żeby włączyli się do walki o indeksy Wyższej Szkoły Logistyki. POWODZENIA!!!